fbpx

Wrzuć na luz

Webinar Od chaosu do system (2)

Zapraszam na bezpłatny webinar dla dorosłych z ADHD: Od chaosu do systemu. Zorganizuj się, pokonaj roztargnienie i uspokój myśli. Zmniejsz dokuczliwość objawów ADHD i spraw, by stały się źródłem sukcesu.

Zaczęliśmy od diagnozy ADHD lub odnalezieniu siebie w tym spektrum i poczuliśmy ulgę, że pewne zachowania mają swoje źródło w pracy mózgu.

Potem rozpoczęliśmy farmakologię, psychoterapię, edukację. I znowu ulga – zmiana zachowania / myśli działają i wpływa na jakość życia.

Chcemy jeszcze więcej, ale jakoś zrobiło się trudno. Nadal w życiu codziennym panuje chaos i prokrastynacja i nie jest tak prosto, jak sobie wymarzyliśmy. Często nie wiemy, co robić, co zmienić, od czego zacząć.
Z kolei to co miało działać, nie działa. Zaczynamy czuć zmęczenie, wypalenie, rozczarowanie, brak kontroli i sprawczości. Spada poczucie własnej wartości. Robi się ciężko.

❓To Ty? To dla Ciebie webinar. Wpadaj, pogadamy o radzeniu sobie z wyzwaniami ADHD w codziennym życiu. Pokażę Ci, co można zrobić, żeby trochę sobie ułatwić.

Skutecznie, w zgodzie ze sobą, z luzem.

Czego się nauczysz?
Konkretów.

✅Poszerzysz wiedzę (lub odtworzysz), jak twoje funkcje wykonawcze wpływają na wykonywanie zadań i jak można je usprawnić.

✅Poznasz praktyczne wskazówki, jak radzić sobie z odwlekaniem, brakiem motywacji i zapominaniem.

✅Dodasz do swojego repertuaru proste nawyki poprawiające wykonywanie codziennych obowiązków.

✅Poznasz realistyczne sposoby organizowania siebie, aby było… SKUTECZNIE, W ZGODZIE ZE SOBĄ, Z LUZEM.

Kiedy: 28.09. 18:00
Gdzie: Google Meet

Zapisz się już dziś: tutaj