Wrzuć na luz

Trenuj umiejętności organizacji

1/1 COACHING ADHD

ADHD Coach

Oto to co słyszę od osób, które xe mną pracują:

Źe naprawdę starają się z całych sił i wkładają dużo wysiłku, ale:

 nie radzą sobie w życiu, 

w mieszkaniu: pole bitwy, 

zawodowo: tuż przed katastrofą, 

partnerzy: uciekają po krótkim czasie. 

Żyją w chaosie – na zewnątrz i wewnątrz. Nie czują uciekającego czasu. Skoncentrować udaje im się tylko z wielkim trudem i to na krótko. Wszystko ich nudzi, oprócz interesujących ich tematów. Tam, akurat tracą kontakt ze światem i swoim ciałem.

Albo nie potrafią usiedzieć spokojnie na krześle, kręcą się, bębnią palcami po stole, nie słuchają, ale czują potrzebę mówienia, wtrącają się w środku wypowiedzi, wszędzie ich pełno.

Albo szybko się rozpraszają, odczuwają natłok myśli, gubią przedmioty, zapominają nazwisk. Często czują „nieopisaną radość” lub „śmiertelny smutek”. Pochłaniają ich szczegóły.

W środku czuję, że są:

SFRUSTROWANE

że nie radzą sobie w codziennym życiu przez słabą organizację i dyscyplinę. 

ZMĘCZONE

udawadnianiem przed sobą i innymi, że są wartościowymi ludźmi, pracownikami, partnarami, rodzicami.

Samotne

bo nikt ich nie rozumie.

SPIĘTE

bo nie wyrabiają się z zadaniami i ciągle czują, że zawalają ważne tematy / nie spełniają standardów.

SMUTNE

bo ich wewnętrzny krytyk ciągle powtarza, że nie są wystarczające.

Lecz można inaczej.
Można wdrożyć dobre nawyki / nowe sposoby działania, które zmniejszą dokuczliwe objawy ADHD i przekuć je na źródło sukcesu.

I nie myślę tu o farmakologii, psychoterapii, leczeniu zaburzeń, pracy nad problemami psychicznymi. To bardzo ważne aspekty pracy ze spektrum ADHD, które są nieocenionym, a czasem niezbędnym wsparciem.

Myślę tu o wprowadzeniu skrojonej na miarę metody lub nawet metod, która jest dodatkową, uzupełniającą pomocą dla osób dorosłych w podejmowaniu codziennych wyzwaniach wynikających z ADHD. To praca skupiająca się na przywróceniu nadziei, dodanie odwagi, budowanie rutyn i nawyków, zarządzanie emocjami, zmiana słabych stron w mocne.

Ty też możesz się tego nauczyć. A jeśli zrobisz to, Twoje życie może wyglądać tak:

 

Czujesz się

DOBRZE

ze sobą i wiesz, że jesteś wartościowy.

Czujesz

SPOKÓJ

bo codziennie uczysz się, jak coraz lepiej się skoncentrować.

Masz

ODWAGĘ

by osiągnąć każdy cel, który sobie wyznaczysz.

Jesteś

ZOORGANIZOWANY

na miarę swoich możliwości i potrzeb.

Masz

PEWNOŚĆ SIEBIE

jaką podziwiasz u innych. Znasz swoje mocne strony, które sprawiają, że lepiej radzisz sobie w życiu.


Oto jak będziemy pracować


Będziemy spotykać się
co tydzień
przez platformę Google Meet przez  3 miesiące
(10 x 60 minutowych sesji).

Masz dostęp do mnie za pośrednictwem poczty e-mail, wiadomości tekstowych i/lub głosowych, aby regularnie być w kontakcie pomiędzy sesjami.

 Nigdy nie będziesz musiał czuć się samotny lub przepracować trudnej sytuacji bez mojego wsparcia. 

Jestem tu na każdym etapie.

 

Otrzymasz ode mnie moje najlepsze narzędzia, metody i inspiracje, aby jak najskuteczniej wprowadzić zmiany do swojego życia i uczyć się z każdej lekcji.

Podczas wspólnej pracy łączę wielogodzinne doświadczenie pracy z klientami, moje wykształcenie psychologiczne / coachingowe oraz umiejętności  / kompetencje wyszlifowanie w pracy korporacyjnej  w międzyfunkcjonalnych zespołach.


A nasza wspólna droga będzie wyglądać tak:

Bezpłatna sesja

Zatrzymaj się ze mną w biegu i sprawdź, jakie są Twoje codzienne wyzwania i czego tak naprawdę potrzebujesz.

ADHD i 

Twoje Supermoce

Wspólnie przyjrzymy się, jakie są Twoje mocne strony i talenty. Porozmawiajmy też, jaki wpływ na Twoje życie ma ADHD i jak można to przekuć na sukces.

Brakujący element

Razem sprawdzimy, jakich umiejętności Ci brakuje, aby zdobyć to co chcesz.
Przyjrzymy się też przekonaniom, które hamują Twój rozwój.

Plan działania

Uratuje nas plan, podzielony na małe kroki.
Przyjrzymy się takim aspektom jak: emocje, zdrowie, finanse, organizacja, planowanie, koncentracja, miejsce pracy, aktywność, odpoczynek.

Wdrożenie planu

 

A wraz z nim wspólne, motywujące przeglądanie postępów.

Całą Twoją pracę zwieńczy wisienka na torcie

Plan działania = ułatwione życie i uspokojone myśli

Ten pakiet jest dobry dla każdego, kto:

Przestają radzić sobie z codziennym funkcjonowaniem i realnymi dolegliwościami ADHD, które mają swoje podłoże biologiczne.
Potrzebują konkretnych wskazówek i metod, które skutecznie i w zgodzie z ich osobowością ułatwią i zoorganizują im życie.

Chcą wzmonić pewność i wiarę w siebie. Docenić siebie, że mimo ciągłego gubienia przedmiotow, chaosu w domu, zapominania o terminach, niezwrócenia książek do biblioteki, nadaktywności, jest wartościowym człowiekiem, posidających tak wiele zalet.

Chcą w pełni wykorzystać i przekuć w sukces swoje zalety / mocne strony: wyobraźnia, kreatywność, nieszablonowość, umiejętność angażowania się, szybkie tempo pracy, impulsywność, niewyczerpaną energię, wrażliwość, empatię.

Jeśli czujesz, że ten pakiet jest dla Ciebie,

Kasia, Gniezno

„Po przebytym procesie jest mi lżej. Czuję ogromną ulgę i poczucie sprawczości. Gotowość do wzięcia pełnej odpowiedzialności za to co przyniesie mi przyszłość. Cenię u Soni towarzyszenie. Miałam poczucie, jakbym spotkała się z przyjaciółką, która po ludzku życzy mi dobrze. Doceniam też  przemyślenia i otwartość na dzielenie się nimi.” 

Ola, Warszawa

„Sonia jest profesjonalna w każdym calu i szczerze polecam współpracę z nią. Nasze sesje dużo mi dały i pod jej czujnym okiem i analizą udało mi się pokonać sporo „strachów” a także nauczyłam się radzić sobie w stresujących dla mnie sytuacjach nie tylko zawodowych, ale też osobistych. Wspólnie rozpracowanie i przepracowanie moich słabych stron (tak mi się wydawało, że słabych) przekułyśmy w pozytywy i atuty (kto by pomyślał 🙂 Szczerze polecam ją jako psychologa. Zachęcam do współpracy, jeśli czujecie, że życie zbyt często wymyka się z rąk, a stres po prostu Was wypala na wielu płaszczyznach nie tylko zawodowych.” 

Ania, Poznań

„Sonia buduje dobrą, bezpieczną relację, co pozwala na otwartość i szczerość podczas procesu. Dzięki wspólnej pracy ułożyłam relacje w pracy oraz z przyjaciółką. Wzmocniłam swoje mocne strony i wiem, z jakich narzędzi korzystać, aby podejmować kolejne wyzwania”. 

Często zadawane pytania

Ile czasu tygodniowo będę poświęcać czas na pracę w procesie?

Nasze spotkania będą trwać ok 60 min 4 x w miesiącu. Dodatkowo otrzymasz zadania do wykonania pomiędzy sesjami, co zajmie ok jednej dodatkowej godziny. Zalecam też poświęcenie kilkunastu chwil na refleksję.

Dla kogo ten pakiet jest najlepszy?

  • Młodzi dorośli, studenci – zmiana stylu życia.
  • Osoby dorosłe ze zdiagnozowanym lub nie ADHD (w dzieciństwie lub w dorosłości), dla których objawy wpływają na (de)zoorganizację życia.

W jakich godzinach odbywają się sesje?

Jestem elastyczna – spotkania mogę odbywać się w godzinach porannych i popołudniowych w dni robocz

Czy otrzymam wsparcie farmokologiczne, psychoterapeutyczne?

Choć jestem psychologiem, nie mam wykształcenia lekarskiego oraz psychoterapeutycznego i nie mogę pomóc, Wyzwania natury zaburzeń psychicznych powinny zostać podejmowane przez specjalistów w dziedzinie psychiatrii, kryzysu zdrowia psychicznego. Jeśli jednak symptomy zostaną zaopiekowane przez odpowiednich specjalistów, możemy wspólnie pracować nad zachowaniami i przekonaniami, które mają wpływ na obecną sytuację i polepszą jakość życia w przyszłości. Coaching ADHD to metoda wspierająca osiąganie życiowej i zawodowej skuteczności.

Jak się zapisać na proces?

Uzupełnij formularz tutaj