Wrzuć na luz

Pracuj ze mną i z innymi

Program grupowy

Life Coach

Oto to co słyszę od osób, które xe mną pracują:

Źe nie pielęgnują swoich marzeń. Że utknęły w punkcie życie, a wszystko wokół jest wyprane z kolorów, nic się nie dzieje. Że zmierzają z jednego zadania do drugiego. Że w oczach mają tylko zmęczenie i smutek . 

Ale w środku czuję, że są:

SMUTNE

że ich życie jest pozbawione pasji i intensywności.

ZMĘCZONE

że są zmęczone, bez energii, bez witalności.

ROZCZAROWANE

że podążają za nieswoimi marzeniami, standardami.

ROZGNIEWANE

że nie mają czasu dla siebie.

SFRUSTROWANE

że lęk przed zmianą trzyma wciąż ich w tym miejscu. Czują, że utknęły.

I ja to rozumiem w 100%, bo sama taka byłam przez dużą część swojego życia.

Zadawalam innych i spełniałam nie swoje wymogi, by czuć się pełną, by zasłużyć na akceptację innych. Żyłam według nie mojego scenariusza. Zupełnie zapomniałam o sobie i o tym, co mnie kręci. I o tym, co dla mnie ważne. Moje życie stało się zupełnie bezbarwne, rutynowe – stało się jedynie listą zadań.

Oduczyłam się jednak takiego sposobu działania, gdy zajrzałam w siebie i dokopałam się do wewnętrznego dialogu i przekonań. Nauczyłam się jak być osobą, jaką chce być. Jak nie zgubić własnej drogi, nie zapomnieć kim  jestem i co kocham oraz jak dążyć ku temu. Jak podejmować ryzyko, pielęgnować pasje, dbać o swój dobrostan.

Ty też możesz się tego nauczyć. a jeśli zrobisz to Twoje życie może wyglądać tak:

Czujesz się

DOBRZE

niezależnie od tego co przyniesie życie.

Czujesz

ODWAGĘ

w dążeniu do tego, co kochasz.

Masz

ŚMIAŁOŚĆ

w podejmowaniu ryzyka.

Rozwijasz

PASJĘ

i spełniasz marzenia.

Z podniesioną głową idziesz

WŁASNĄ DROGĄ.


Oto jak będziemy pracować


Będziemy spotykać się
co dwa tygodnie
przez platformę Google Meet przez 5 miesięcy (10 x 90 minutowych sesji).

Pomiędzy sesjami masz dostęp do wspólnej grupy, aby regularnie być w kontakcie. Nigdy nie będziesz musiała czuć się samotna lub przepracować trudnej sytuacji bez mojego wsparcia. Jestem tu na każdym etapie.

Otrzymasz ode mnie moje najlepsze narzędzia, metody i inspiracje, aby jak najskuteczniej wprowadzić zmiany do swojego życia i uczyć się z każdej lekcji.

Podczas wspólnej pracy łączę wielogodzinne doświadczenie pracy z klientami, moje wykształcenie psychologiczne / coachingowe oraz umiejętności  / kompetencje wyszlifowanie w pracy korporacyjnej  w międzyfunkcjonalnych zespołach.


A nasza wspólna droga będzie wyglądać tak:

Bezpłatna sesja

Zatrzymaj się ze mną w biegu i sprawdź, czego tak naprawdę potrzebujesz.

6 kroków do dobrostanu i nowy sposób na życie

Wspólnie przyjrzymy się, jakie są Twoje mocne strony i talenty.

Przejmowanie kontroli nad swoim życiem, czyli zmiana perspektywy

Razem sprawdzimy, czego jeszcze Ci brakuje, aby zdobyć to co chcesz. Przyjrzymy się też przekonaniom, które hamują Twój rozwój.

Koncentrowanie umiejętności na wybranym celu

Nadmierne myślenie i zamartwianie się

Lęk i zdenerwowanie

Budowanie wspierających relacji

Odważne wyrażanie swoich poglądów

Przygnębienie i smutek

Strach i brak bezpieczeństwa

Budowanie prawdziwej pewności siebie

Dążenie do mistrzostwa

Całą Twoją pracę zwieńczy wisienka na torcie

Wrzucenie na luz = niebywałe życi

Jeśli czujesz, że ten pakiet jest dla Ciebie,

Kasia, Gniezno

„Po przebytym procesie jest mi lżej. Czuję ogromną ulgę i poczucie sprawczości. Gotowość do wzięcia pełnej odpowiedzialności za to co przyniesie mi przyszłość. Cenię u Soni towarzyszenie. Miałam poczucie, jakbym spotkała się z przyjaciółką, która po ludzku życzy mi dobrze. Doceniam też  przemyślenia i otwartość na dzielenie się nimi.” 

Ola, Warszawa

„Sonia jest profesjonalna w każdym calu i szczerze polecam współpracę z nią. Nasze sesje dużo mi dały i pod jej czujnym okiem i analizą udało mi się pokonać sporo „strachów” a także nauczyłam się radzić sobie w stresujących dla mnie sytuacjach nie tylko zawodowych, ale też osobistych. Wspólnie rozpracowanie i przepracowanie moich słabych stron (tak mi się wydawało, że słabych) przekułyśmy w pozytywy i atuty (kto by pomyślał 🙂 Szczerze polecam ją jako psychologa. Zachęcam do współpracy, jeśli czujecie, że życie zbyt często wymyka się z rąk, a stres po prostu Was wypala na wielu płaszczyznach nie tylko zawodowych.” 

Ania, Poznań

„Sonia buduje dobrą, bezpieczną relację, co pozwala na otwartość i szczerość podczas procesu. Dzięki wspólnej pracy ułożyłam relacje w pracy oraz z przyjaciółką. Wzmocniłam swoje mocne strony i wiem, z jakich narzędzi korzystać, aby podejmować kolejne wyzwania”. 

Często zadawane pytania

Ile czasu tygodniowo będę poświęcać czas na pracę w procesie?

Nasze spotkania będą trwać ok 60 min 2 x w miesiącu. Dodatkowo otrzymasz zadania do wykonania pomiędzy sesjami, co zajmie ok jednej dodatkowej godziny. Zalecam też poświęcenie kilkunastu chwil na refleksję.

Dla kogo ten pakiet jest najlepszy?

Dla osób, które są przebojowe, ale czują się zablokowane.

  • Wiedzą, że ich przeznaczeniem jest coś więcej, ale nie są pewne co to jest. Są chore i zmęczenie byciem chorą i zmęczoną, czują, że czas ucieka i nie wyobrażają sobie  takiego życia przez kilka następnych lat.
  • Mają osiągnięcia w karierze  – to w pewnym sensie jest ich miarą wartości – i wiedzą, że one i ich życie to coś więcej niż praca.
  •  kiedy klienci widzą przebłysk tego, KIM mogą być, ale nie wiedzą, jak się tam dostać. Właśnie tam przychodzę z pomocą.
 
W jakich godzinach odbywają się sesje?

Jestem elastyczna – spotkania mogę odbywać się w godzinach porannych i popołudniowych w dni robocze.

Mam kliniczną depresję, zaburzenia odżywiania, zaburzenia na tle psychicznym. Czy możesz pomóc.

Choć jestem psychologiem nie mam wykształcenia lekarskiego oraz psychoterapuetycznego i nie mogę pomóc. Wyzwania natury zaburzeń psychicznych powinny zostać podejmowane przez specjalistów w dziedzinie psychiatrii, kryzysu zdrowia psychicznego. Jeśli jednak symptomy zostaną zaopiekowane przez odpowiednich specjalistów, możemy wspólnie pracować nad zachowaniami i przekonaniami, które mają wpływ na obecną sytuację i polepszą jakość życia w przyszłości.

Jak się zapisać na proces?

Uzupełnij formularz tutaj

Jakie są inne opcje?

Kliknij tutaj: 1/1 lub coach ADHD

Wrzuć na luz

Sonia Kłobuchowska     |     Psycholog / Life Coach

+ 48 696 039 146     |     sonia.klobuchowska@naluz.pl