fbpx

Wrzuć na luz

Kongres ADHD

W ciągu najbliższych 2 dni będę uczestniczyć w niezwykłym dla mnie wydarzeniu. Na III KONGRESIE ADHD w Polsce będę miała okazję poznać wielu ekspertów z dziedziny oraz zdobyć najnowszą wiedzę w zakresie funkcjonowania z ADHD.

Na kongresie będą poruszane różnorodne aspekty związane z ADHD, jednakże mnie szczególnie interesują praktyczne, nowoczesne rozwiązania, które wzmocnią codzienne rytuały.

Jestem przekonana, że poniższe poruszane tematy na kongresie będą bardzo użyteczne i pomocne w pracy z klientami. Planuje wynieść wiele wiedzy, a jeszcze więcej notatek z takich wykładów jak:

  • ADHD I NARZĘDZIA CYFROWE. Wskazówki dotyczące wykorzystania aplikacji i technologii w codziennym życiu, na pewno pomogą się zorganizować i skutecznie zarządzać czasem,
  • ADHD i cykl dobowy. Zrozumienie wpływu cykli dobowych na funkcjonowanie może pomóc dostosować swoje codzienne rutyny, aby wydajnie zarządzać swoją uwagą i energią.
  • ŚRODOWISKOWE PODŁOŻE ADHD. Zrozumienie wpływu czynników środowiskowych na funkcjonowanie pomoże w opracowaniu strategii radzenia sobie z nimi.

 Po kongresie na pewno podzielę się z Tobą nowo zdobytą wiedzą. Dostarczę  aktualne informacje na temat postępów w badaniach i nowych rozwiązań, by skuteczniej funkcjonować z ADHD.